Investigadores
Doktorego-programak Biotecnología, Ingeniería y Tecnología Química
92 Ikertzaileak
Salvador
Aguilar Ruiz
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Victor
Álvarez Tallada
Genetika
Antonio
Arroyo Luque
Zelulen Biologia
Marta
Artal Sanz
Biokimika eta Biologia Molekularra
Gualberto
Asencio Cortés
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Claudio
Asencio Salcedo
Zelulen Biologia
María De La Menta
Ballesteros Martín
Ingeniaritza Kimikoa
Carlos David
Barranco González
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Francisco
Bedoya Bergua
Biokimika eta Biologia Molekularra
Manuel
Bejar Domínguez
Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
María Genoveva
Berna Amoros
Elikadura eta Bromatologia
Gloria Teresa
Brea Calvo
Zelulen Biologia
Ana María
Brokate Llanos
Genetika
Gladys Margot
Cahuana Macedo
Biokimika eta Biologia Molekularra
Juan José
Camacho Cristobal
Landareen fisiologia
Eva María
Camacho Fernández
Mikrobiologia
Jose Luis
Cantero Lorente
Fisiologia
Ángel Manuel
Carrion Rodríguez
Fisiologia
Isabel
Cerrillo García
Elikadura eta Bromatologia
Alejandro
Cuetos Menéndez
Kimika Fisikoa
Norberto
Díaz Díaz
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Federico
Divina
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
María Soledad
Fernández Pachón
Elikadura eta Bromatologia
Manuel
Fernández Sánchez
Genetika
Amando
Flores Díaz
Mikrobiologia
María Belen
Floriano Pardal
Mikrobiologia
Miguel
García Torres
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Andrés
Garzón Villar
Genetika
Raul
Giraldez Rojo
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Francisco Antonio
Gómez Vela
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Agustin Ignacio
González Fontes De Albornoz
Landareen fisiologia
Cristina María
González Ravina
Genetika
María Carmen
Gordillo Bargueño
Fisika Aplikatua
Fernando Manuel
Govantes Romero
Mikrobiologia
Juan José
Gutiérrez Sevillano
Kimika Fisikoa
Said
Hamad Gómez
Kimika Fisikoa
María Begoña
Herrera Rodríguez
Landareen fisiologia
Jose Antonio
Horcajadas Almansa
Ikertzaile ohia
Jose Ignacio
Ibeas Corcelles
Genetika
Ignacio Javier Cruz
Jauregui Lobera
Ikertzaile ohia
Juan
Jiménez Martínez
Genetika
Antonia Mercedes
Jiménez Rodríguez
Ekologia
Tania Isabel
Lopes Da Costa
Kimika Fisikoa
Manuel Jesus
López Baroni
Zuzenbidearen Filosofia
Guillermo
López Lluch
Zelulen Biologia
Aroa
López Sánchez
Mikrobiologia
Francisco Manuel
Martín Bermudo
Elikadura eta Bromatologia
Francisco
Martínez Álvarez
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Bruno
Martínez Haya
Kimika Fisikoa
Luis
Merino Cabañas
Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
Patrick Jacques
Merkling
Kimika Fisikoa
Ana
Moral Rama
Ingeniaritza Kimikoa
Daniel Jose
Moreno Fernandez-Ayala
Zelulen Biologia
David
Moreno Ruiz
Ikertzaile ohia
Manuel Jesus
Muñoz Ruiz
Genetika
María Teresa
Navarro Gochicoa
Landareen fisiologia
Placido
Navas Lloret
Ikertzaile ohia
María Jesus
Oliveras López
Elikadura eta Bromatologia
María De Los Ángeles
Ortega De La Torre
Elikadura eta Bromatologia
María Pilar
Ortiz Calderón
Kristalografia eta Mineralogia
José María
Pedrosa Poyato
Kimika Fisikoa
Antonio Jesus
Pérez Pulido
Genetika
Nicolas Gabriel
Prados Dodd
Genetika
Ramón
Ramos Barrales
Genetika
Guillermo Adolfo
Repetto Kuhn
Toxikologia
Jesus Jose
Rexach Benavides
Landareen fisiologia
Francisca
Reyes Ramírez
Mikrobiologia
Antonio
Rico García
Ikertzaile ohia
Elena
Rivas Marin
Mikrobiologia
Juan Carlos
Rodríguez Aguilera
Zelulen Biologia
Domingo Savio
Rodríguez Baena
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Rafael
Rodríguez Daga
Genetika
Ana Isabel
Rojas González
Elikadura eta Bromatologia
Antonio
Rosal Raya
Ingeniaritza Kimikoa
Ángel Rabdel
Ruiz Salvador
Kimika Fisikoa
Roberto
Ruiz Sánchez
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Silvia
Salas Pino
Genetika
Jose Luis
Salmeron Silvera
Enpresen Antolakuntza
Jose Antonio
Sánchez Alcazar
Zelulen Biologia
Javier
Sánchez Perona
Elikadura eta Bromatologia
Eduardo
Santero Santurino
Ikertzaile ohia
Carlos
Santos Ocaña
Zelulen Biologia
Jorge
Segovia González
Fisika Aplikatua
Emilio
Siendones Castillo
Zelulen Biologia
Feliciano Carlos De
Soto Borrero
Fisika Aplikatua
Juan Rigoberto
Tejedo Huaman
Biokimika eta Biologia Molekularra
María Jesus De La
Torre Molina
Ingeniaritza Kimikoa
Alicia
Troncoso Lora
Lengoaia eta Sistema Informatikoak
Eva María
Valero Blanco
Elikadura eta Bromatologia